Dopisy

25. prosince 2011 v 20:19 |  NextGen
Jak to dopadlo s Monique.


U snídaně začala chodit pošta a náhodou se stalo, že dopis dostali všichni kluci. Znuděně pročítali, když se Roderick šíleně rozesmál.
" Co je, vole?" chtěl vědět Alfréd a i ostatní spolubydlící vzhlédli od chálek a čtiva.
" Píše babča. Prej pět nula pro Sally."
" Cóó? Já teď čtu dopis od taťky a nic takovýho tam nepíše."
" Ještě aby psal," chechtal se Rod a vzdoroval Scorpiusovým pokusům o loupež dopisu. "Podle bábinky má stařík z ostudy kabát a je vytočenej jak nikdy. Ve zkratce, protože vidím, že pánové jsou nadržení na drby z našeho porno impéria. Musely se předělávat nějaký fotky do dalšího čísla, takže táta vytočen, páč přišel o prachy a nový focení zase nebylo levný, prý se na tom makalo i večer, tudíž taťka nemohl obskočit tu novou šlápotu, která si vyvodila, že jí zahýbá a celá hysterická a dramatická tam vpadla a začala na tátu řvát, že jí zanáší se Sally jako těm před ní a že jestli jí miluje, tak tu plochou pihatou krávu vyrazí no a pak se chudáka Sally pokusila uřknout.." Alfrédova tvář se změnila v masku hrůzy. Kluci se smáli, ale očividně nechápali vážnost věci. Jejich tátu dovedly fatálně vytočit jen dvě věci - hysterická souložnice a prodělané peníze a tady se sešlo obojí na jednom místě.
" No a co dál?" chtěl vědět Andy a Sev se Scorpiusem dychtivě přikyvovali. Alfréd to zase tak vědět nechtěl.
" Tátu prý málem trefil šlak, tu kletbu odrazil a vyrazil s milou Monique dveře. Bábi nepíše jestli doslova, ale snad ne."
" Sally jako Sally Mitchelová?" chtěl vědět Scorpius a klukům se rozzářila očka. Dvojčata se po sobě podívala a začala si připadat trochu mimo.
" To je kdo? Tahle Sally je Brownová," vysvětlil Alfréd zmateně.
" Volové, neznáte Sally Mitchelovou? A to jste děcka Teodora Notta." divil se Andy. "Dívka pro květen loňskýho roku a od tý doby se pravidelně objevuje v každým čísle." Rod se zamračil a začal vzpomínat, která by to mohla být.
" Není ona taková zrzavá s tetováním?" matně si vybavoval podobu dívky, kterou viděl víc jak dvakrát a neznal jí jménem.
" Jo, to je ona. Je to bohyně," zasnil se Sev.
" Já nevim, mě přišla strašně nafoukaná," prohodil bezelstně Alfréd a tři úchyláci šokovaně zmlkli.
" Vy znáte Sally Mitchelovou?" nevěřil Scorpius. Dvojčata pokrčila rameny.
" Jo, známe všechny holky, který fotí přes prázdniny. Někdy se musí něco dodělávat u nás v baráku a to se jim jeden vyhne špatně."
" On se jim někdo chce vyhýbat? Volové, vždyť vy žijete v ráji a nevážíte si toho! Vyměním vašeho otce za toho mýho. Slavnej Harry Potter! Když to odkývnete do pěti vteřin přihodím Hermionu a Ronalda Weasleyovy jako strýce a tetu!"
" Hele," začal vysvětlovat Alfréd a už předem věděl, že se snaží marně. "Děcka cukráře ti taky nebudou žrát jen bonbóny, i když se to ostatním děckám zdá strašně fajn. Polonahý ženský pro tebe ztratí to kouzlo, když je vidíš furt." Roderick jeho prohlášení podpořil temným přikývnutím. Scorpius vypadal, že přemýšlí, což nikdy nevěstilo nic dobrého.
" A co Noelle Blast, tu znáte?"
Dvojčata se rozhodla nevypovídat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama