Je to dar!

25. prosince 2011 v 20:06 |  NextGen
"Je to dar," pronesl fascinovaně Alfred Nott a lehce dloubl do chrápajícího Malfoye koncem bratrova koštěte.


S plavovlasým spáčem to ani nehlo a jeho chrápání jen nabylo na hlasitosti. "Malfoyovi už nemůžou být černokněžníci, tak si našel novou cestu jak škodit lidem," dodal. Jeho jednovaječné dvojče Roderick něco vztekle zavrčelo. Co se nedozvěděli, protože měl hlavu pod polštářem.
"Co to meleš?" vyzvídal Alfred. Roderick něco neartikulovaně zaryčel a stáhl si polštář z obličeje.
"Říkám: Tak ho už, kurva, udus, Pottere." Albus Severus Potter stál s polštářem v ruce už dvě minuty nad Scorpiusem a ve tváři měl dost maniakální výraz.
"Nemůže ho udusit - minimálně jeho fotr ho začne hledat, jakmile mu nenapíše svých pět dopisů za den," povzdechl si smutně Alfred a odložil koště.
"Může, je to nakonec Potter. Když Potter zabije Malfoye, tak se to snad nepočítá ani jako vražda, ale jako folklórní rituál."
"Vy jste fakt neschopní zmrdi," zívl jejich pátý spolubydlící Andrew Pucey, vyhrabal se z peřin a následně popadl sklenici vody ze svého nočního stolku. Ušklíbl se, odstrčil Pottera a překlopil obsah sklenice Malfoyovi přímo do obličeje.
"Co to kurva?!" zařval čerstvě probuzený Scorpius a prskal vodu na všechny strany. "Pucey! Ty kříženej sráči, já ti normálně roztrhnu prdel!" vyhrožoval a snažil se vymotat z peřiny podporován hurónským smíchem dvojčat Nottových a samojediného Pottera.
"Místo trhání mojí prdele, si nech raději roztrhnout nosní přepážku," poradil mu chladně Andy. "Jinak si tady Sev Dusič rozjede kariéru perspektivního vraha." Scorpiusův zrak padl na polštář, který Albus stále svíral v ruce.
"A to vás, vy idioti, nenapadlo kolem mě mrsknout tišící kouzlo?"
Všichni čtyři idioti si vyměnili rozpačité pohledy.
"Volové, zejtra jděte za ředitelem a požádejte si o transfer do Mrzimoru, páč tohle jsem teda ještě nežral."

Bojte se! Moc se bojte! Postupně se to totiž bude prodlužovat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama