Zmijozel nemá stále nikdo rád

25. prosince 2011 v 20:07 |  NextGen
" Zdar, idioti!" pozdravila jejich snídaňovou skupinku rezavá Rose.


" Co chceš, kobylo?" obořil se na ní nevrle Scorpius. Stále byl podrážděný noční sprchou a hledal někoho, na kom by si to mohl vybít aniž by mu byla rozflákána huba.
" Od tebe nic. I když je hezký, že ses v oslovení poznal," pochválila ho mile. Scorpius zaprskal nějakou nesrozumitelnou urážku jejím směrem. "Ale mluvím hlavně na vás, blbečci," ukázala prstem na Ala a Albuse. Oba chlapci se po sobě podívali a nechápavě pokrčili rameny.
" Dobře vím, co jste provedli Hugovi, syčáci." Oba syčáci po tomto obvinění zvládli zachovat vážnou tvář. Scorpius a Rod, kteří netušili o co jde, nastražili uši.
" Ještě jednou ho narvete do prázdného brnění nebo mu provedete cokoliv jiného, tak si pište, že to bude váš poslední hrdinský skutek," syčela výhružně a dramatičnosti momentu ubral fakt, že se Roderick rozchechtal na celé kolo. "Měla bych to správně nahlásit nějaké odpovědné osobě od vás, ale nebudu bonzačka a raději vás zmlátím na kopici!" dokončila. V jejich části stolu na moment zavládlo ohromené ticho, kdy byli všichni moc zaměstnáni představami toho, jak by je vychrlá Rozára zvládla všechny pobít. Sice jí to úžasně myslelo, ale v magickém soubojování měla jisté mezery (nikdo nepředpokládal, že by riskovala fyzickou konfrontaci)
" No ty vole," dostal ze sebe Rod Nott konečně. "Netušil jsem, že nebelvírská statečnost spočívá v tom, poštvat na nepřátele ségry."
" Sráči zmijácký." prskla naposledy vztekle a otočila se směrem ke svému stolu.
" Jo, holka, teď jsi nám to nandala. Strachy serem do gatí," zařval za ní ještě Albus Severus, čímž si vysloužil uznalý potlesk zmijozelského stolu, vzteklé bučení od stolů ostatních a školní trest, protože ho slyšel nový profesor přeměňování.
Ještě taková suchá část, ale příští díl se to rozjede. Teda doufám. Těšte se na malou Lily.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama